ערן כתר (PhD) הנו חוקר, מרצה ויועץ בתחומי השיווק והתיירות, ומחבר-שותף של שלושה ספרי שיווק בינלאומיים. עבודתו משלבת בין מחקר אקדמי, תובנות מעשיות, וחשיבה יצירתית המייצרת שינוי ארגוני ועסקי. בשנים האחרונות הוא ביצע פרויקטים בתחומים של שיווק תיירות, שיווק ברשתות חברתיות, ניהול משברים, וגיבוש אסטרטגיה עסקית, שיווקית ותיירותית. ניסיונו הרב כולל ביצוע פרויקטים של ייעוץ והכשרה מקצועית עבור ה-OECD, UNWTO, משרדי התיירות והכלכלה של ישראל, משרד התיירות של טנזניה ומשרד התיירות של ניגריה.

לראיונות בתקשורת עם ערן כתר לחצו כאן

 

מחקר - ידע שמייצר שינוי

במטרה לייצר פתרונות ותובנות, עבודתו המקצועית של ערן כתר (PhD) מתבססת על מחקר פעיל ופיתוח ידע חדש. ד"ר כתר הוא מחבר-שותף של הספרים: Tourism Marketing for Developing Countries, Marketing the Impossible, ו- Media Strategies for Marketing Places in Crisis ושל מספר רב של מחקרים אקדמיים. כמו כן, הוא המחבר של דו"חות מחקר מקצועיים עבור ה-OECD, משרדי התיירות והכלכלה של ישראל, החברה להגנות ים המלח, עיריית עכו, עיריית נהריה ולקוחות נוספים. לקריאה נוספת >
 
ערן כתר שיווק תיירות
ערן כתר שיווק תיירות
ערן כתר שיווק תיירות
 

הכשרה מקצועית -

ארגז הכלים להצלחה

תוכניות ההכשרה, הסדנאות וההרצאות של ערן כתר (PhD) מייצרות ארגז כלים פרקטי, ממוקד ואפקטיבי להצלחה. ארגז כלים זה מתפרש על מגוון תחומים ובהם גיבוש אסטרטגיה שיווקית, שיווק ברשתות חברתיות, שיווק ומיתוג תיירות, וניהול משברים בתקשורת. ליצירת ארגז הכלים, המפגשים מבוססים על עקרונות של למידה אינטראקטיביתה ודינאמית ושותפות ביצירת הידע. בין היתר, ד"ר כתר פיתח והוביל תוכניות הכשרה עבור משרד התקשורת באתיופיה, משרד התיירות בטנזניה, משרד התיירות של ישראל ומשרד הפנים של ישראל.

 
 

ייעוץ

תובנות שמובילות התחדשות

ערן כתר (PhD) הוא יועץ מקצועי ומנוסה, המלווה ארגונים ציבוריים וחברות ביצירת ערך, פיתוח יתרון תחרותי ובניית אסטרטגיה שיווקית. עבודתו הייעוצית מבוססת על מחקר מעמיק, תובנות מעשיות ופיתוח דרכים חדשות לחשיבה ולביצוע. בין היתר, ד"ר כתר שימש כיועץ עבור משרד התיירות של ישראל, משרד הכלכלה, הרשות לפיתוח ירושלים, מרכז השימור הבינלאומי של רשות העתיקות ומערך השיווק של אוניברסיטת חיפה.
UNN_Logo
Neaman_new_logo_home
naharia logo
ministry-of-economy-logo
maof
logo_ethiopia
akko
kenya-country-brand-logo
unesco
land of creation E2 (1)
OECD_Logo_English
unwto-logo
NTDC-LOGO
IAA_logo_580
a86ef6_cd8616a2f3114235902ee211701cb4ce
haifa-logo

הרצאות

תובנות מבוססות-מחקר
 

ערן כתר (PhD) הוא מרצה מקצועי ומרתק המשמש כדובר מרכזי בכנסים מקצועיים וארועי תיירות בישראל ובעולם. הרצאותיו משלבות ידע אקדמי ומחקרי, הכרות עמוקה עם טרנדים בתיירות, ותובנות פרקטיות ליישום. בין היתר, ד"ר כתר הציג ב-TEDx תל אביב ובכנסים, ירידי תיירות וארועים מקצועיים מובילים בישראל, אנגליה, רוסיה, איטליה, טנזניה, קניה וניגריה.
- הרצאות לכנסים וארועי תיירות

- הרצאות וסדנאות על טרנדים בתיירות
- תיירות בעידן הקורונה: ממשבר לצמיחה
LIAA_LatvijasTurismaForums_s-354
TADtur_-_95
IMG_1345_resize
Tourism keynote speaker
TADtur_-_76
IMG-20151217-WA0019
PIC (30)
DSC_8640
IMG_3293
P1130556
PIC (71)
20151209_123136
20150428_112301