מרצה לכנסים וארועי תיירות // הרצאה בשיווק תיירות

 ד"ר ערן כתר הוא מרצה מוביל בתחומי התיירות והשיווק, עם ניסיון רב כמרצה אורח וכדובר מרכזי בכנסים, ארועים וירידי תיירות, בישראל ובעולם. בהתבסס על עבודתו כחוקר וכיועץ, ערן הנו מרצה מרתק, מקצועי, אנרגטי ומעורר השראה, עם הרצאות בנושאים של ניתוח טרנדים בתיירות, שיווק תיירות, שיווק בדיגיטל וברשתות חברתיות, משברי תיירות ופיתוח חוסן, וחדשנות בתיירות. 

בין היתר, ד"ר כתר שימש כמרצה אורח/ דובר מרכזי ב-TEDx תל אביב, ביריד ה-IMTM, בארועי משרד התיירות הישראלי, ובכנסים, סמינרים וארועי תיירות מובילים באיסלנד, פורטוגל, אנגליה, רוסיה, איטליה, לטביה, רומניה, הפיליפינים, מצרים, טנזניה, קניה וניגריה.

לקוחות מספרים
   "ד"ר כתר הוא גורו עולמי לשיווק תיירות. ההרצאה שלו הניעה אותנו לקחת צעדים נועזים בשיווק תיירות בינלאומית לפיליפינים"
- Nerrisa, Head of Domestic Promotion Department, Philippines Tourism Promotion Board

   "הרצאה מדהימה. התוכן היה מלא בתובנות חדשות והוא שמר את הקהל מרותק למשך כל ההרצאה. תודה רבה - נהנתי מכל רגע!"
- Dana, Global Training Manager, Galilee International Management Institute

   "בכל אחת מההרצאות שלו - ללא יוצא מהכלל - המשתתפים התרשמו מהידע הרחב, מיכולת הניתוח וההבנה של ערן את תחום התיירות. הם נהנו מהאופן הקולח בו הועברו ההרצאות, מהעניין שייצר, מאישיותו הנעימה ומההשראה שהיווה עבורם. אני התפעלתי, גם מהקשר המיוחד שיצר עם המשתתפים, מהיצירתיות שהפגין ומהאופן בו הצליח ללכוד את תשומת לבם וגם את לבם של המשתתפים. אני ממליצה בחום רב על ד"ר ערן כתר ועל הרצאותיו המרתקות והמדוייקות, ואין לי ספק שמי שיזמין אותו להרצות ירוויח מרצה מעולה ומשתתפים מרוצים."
- רוני, מנהלת ימי עיון והשתלמויות, המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

צרו קשר
שלחו מייל ל- info@eketter.com או מלאו את הטופס המצורף: