הרצאה על ניתוח טרנדים ומגמות בתיירות -

כהשגבינה לא מפסיקה לזוז

 חברות לואו-קוסט. תיירים מסין. Airbnb. דור המילניאלס. חוויות אותנטיות. תיירות דיגיטלית. אלה רק חלק קטן מהמגמות הכלכליות, טכנולוגיות וחברתיות אשר מעצבות את עולם התיירות המשתנה בקצב גובר והולך. כמנהלים בתעשיית התיירות והמלונאות - כיצד עלינו לפעול ביחס לטרנדים ולמגמות אלה? מה הצעדים המעשיים שעלינו לנקוט בכדי להמשיך לצמוח, לחדש ולהוביל? מה נדרש לעשות היום בכדי להיערך לאתגרים ולהזדמנויות של המחר?
 
באמצעות כלי ניתוח מחקריים, נתונים סטטיסטיים מישראל ומהעולם, וסקירה של ההתפתחויות בתעשיית התיירות העולמית, ד"ר ערן כתר מציג תמונה בהירה וממוקדת של המגמות והטרנדים המובילים בתיירות. ההרצאה ממוקדת במשמעות המעשית של הטרנדים בתיירות לפיתוח עסקי, קבלת החלטות וניהול, בסביבה עסקית בה הגבינה לא מפסיקה לזוז.

לקוחות מספרים
   "ד"ר כתר הוא גורו עולמי לשיווק תיירות. ההרצאה שלו הניעה אותנו לקחת צעדים נועזים בשיווק תיירות בינלאומית לפיליפינים"
- Nerrisa, Head of Domestic Promotion Department, Philippines Tourism Promotion Board

   "הרצאה מדהימה. התוכן היה מלא בתובנות חדשות והוא שמר את הקהל מרותק למשך כל ההרצאה. תודה רבה - נהנתי מכל רגע!"
- Dana, Global Training Manager, Galilee International Management Institute

   "בכל אחת מההרצאות שלו - ללא יוצא מהכלל - המשתתפים התרשמו מהידע הרחב, מיכולת הניתוח וההבנה של ערן את תחום התיירות. הם נהנו מהאופן הקולח בו הועברו ההרצאות, מהעניין שייצר, מאישיותו הנעימה ומההשראה שהיווה עבורם. אני התפעלתי, גם מהקשר המיוחד שיצר עם המשתתפים, מהיצירתיות שהפגין ומהאופן בו הצליח ללכוד את תשומת לבם וגם את לבם של המשתתפים. אני ממליצה בחום רב על ד"ר ערן כתר ועל הרצאותיו המרתקות והמדוייקות, ואין לי ספק שמי שיזמין אותו להרצות ירוויח מרצה מעולה ומשתתפים מרוצים."
- רוני, מנהלת ימי עיון והשתלמויות, המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

צרו קשר
שלחו מייל ל- info@eketter.com או מלאו את הטופס המצורף: